logo mówiąca strona internetowa
grafika

Komunikat

Informujemy, że nie będą wydawane zgody na zamieszczanie plakatów wyborczych i reklamowych oraz ogłoszeń na obiektach i elementach infrastruktury elektroenergetycznej należących do PGE Dystrybucja S.A WIĘCEJ

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Newsletter - powiadamienia o planowych wyłączeniach prądu

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

Prąd - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Prąd - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o prądzie dla najmłodszych .Więcej

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowościach. WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wyłączeniach

Legionowo


PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Legionowo informuje, że od dnia 01.02.2014 nastąpiła zmiana sposobu informowania odbiorców o planowych wyłączeniach. Ogłoszenia wieszane w formie papierowej zostały zastąpione informacją zamieszczoną na stronie internetowej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 991. Informacje o planowych wyłączeniach zamieszczane będą również w tygodniku TO i OWO Legionowo i Tygodniku Nowodworskim oraz na stronach internetowych miast i gmin.

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa RE Legionowo zawiadamia, że planowana jest  przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zamieszkałych: 

   

Data
gmina, miejscowość
nazwy i zakres numerowy ulic
Numery i nazwy stacji
 
Godziny wyłączeń
OBSZAR - CD LEGIONOWO
24.11.2014
poniedziałek
gmina Czosnów
Janówek
ulica Trakt Partyzancki od stacji transformatorowej do końca obwodów niskiego napięcia w kierunku Truskawki i Łosiej Wólki
st.tr.
1347 Janówek I
08.00–15.00
24.11.2014
poniedziałek
gmina Czosnów
Kazuń Polski
ulica Trakt od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku Kazuń Bielany
st.tr.
1145 Kazuń Polski IV
obwód niskiego napięcia w kierunku Kazuń Bielany
08.00–13.00
24.11.2014
poniedziałek
gmina Serock
Jachranka, Izbica, Skubianka
ulice: Zegrzyńska, Baśniowa, Korzenna, Majowa, Gajowa, Polnego Wiatru, Maciejki, Wczasowa, Widokowa, Graniczna, Portowa, Wiejska, Słonecznikowa, Rusałki, Szafirowa, Perłowa, Sportowa, Kubusia Puchatka, ,,Warszawianka”,
hotel ,,Windsor”, Ośrodek ,,ENERGETYK”, 
St.tr:
1424 Jachranka Ośrodek PKP,
1081 Jachranka ZNP, stacje obce: Warszawianka”,
hotel ,,Windsor”,
1006 Jachranka Ośrodek,
0590 Jachranka Hydrofornia,
1059 Jachranka Oczyszczalnia Ścieków, 1061 Jachranka Ośrodek ,,ENERGETYK”,
1006 Izbica Działki,
0728 Jachranka Oś. R V,
0742 Jachranka Spółdzielnia Pracy,
1082 Jachranka Oś. GUS. 0355 Jachranka Poligraf,
0440 Jachranka Stara,
0438 Skubianka I,
0899 Skubianka Górka,
1018 Skubianka Działki
08.00–16.00
25.11.2014
wtorek
gmina Pomiechówek
Brody
ulice: Nasielska, Szkolna, Świerczewskiego, Kolejowa, Broniewskiego, Harcerska
st.tr.
0635 Brody Las
 
08.00–15.00
25.11.2014
wtorek
gmina Serock
Wierzbica
ulica Wyszkowska, PZW, stacja paliw ORLEN, YACHT CLUB ,,MARINA”
St. tr.
0856 Wierzbica RSP
08.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulice: Poznańska od Grunwaldzkiej do Gnieźnieńskiej, Łowicka, Górnośląska od Kaszubskiej do Poznańskiej, Gnieźnieńska od Poznańskiej do Kościuszki, Lelewela cała
St. tr.
0237 Legionowo Łowicka
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulice Gnieźnieńska od Gdańskiej do Kościuszki, Gdańska od ronda do Kaszubskiej, Kościuszki od Piastowskiej do Kaszubskiej, Gnieźnieńska od Gdańskiej do Kościuszki, Lubeckiego cała
St. tr.
0229 Legionowo Gdańska
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulice: Mazowiecka od Piastowskiej
do Zygmuntowskiej, Poznańska
od Górnośląskiej do
Gnieźnieńskiej, Gnieźnieńska
od Wileńskiej do do Mazowieckiej
St. tr.
0235 Legionowo Mazowiecka
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014 piątek
 
Legionowo
ulice: Zygmuntowska od Krakowskiej do Poznańskiej
St. tr.
0114 Legionowo Wileńska
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulice: Lubelska od Zygmuntowskiej do
Piastowskiej, Gnieźnieńska od Lubelskiej
do Kujawskiej
St. tr.
0805 Legionowo Lubelska
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulice: Grunwaldzka od Lwowskiej do Łowickiej,
Wileńska od Bema do Gnieźnieńskiej,
Wiślana i Pomorska całe ulice, Bema
od Mazowieckiej do Kozietulskiego
St. tr.
1040 Legionowo Grunwaldzka
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulice: Kościuszki od Piastowskiej do Barskiej, Krakowska i Mazowiecka od ronda do Gnieźnieńskiej, Piastowska od Kościuszki do Krakowskiej, Barska cała, Apteka, PKO BP SA, Sklep całodobowy,
Sklep spożywczo-mięsny, PHU ABC, ZU-H ,,RONDO”
St. tr.
0012 Legionowo Przystanek
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulice:  Poznańska od Grunwaldzkiej do Gnieźnieńskiej
St. tr.
1211 Legionowo Poznańska
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
Legionowo
ulica Jagiellońska, Szkoła, Dom Pomocy Społecznej, Zajazd Oficerski, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Specjalna, Przedszkole nr 2, Autoelektronika
St. tr:
0472 Legionowo Szkoła,
0903 Legionowo Dom Opieki
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
28.11.2014
piątek
gmina Jabłonna
Chotomów
ulice: Żwirki i Wigury, Niecała, Cieszyńska, Wrzesińska, Kaszubska, Kościuszki od stacji transformatorowej do Kaszubskiej, Piusa od Niecałej do ronda w Chotomowie
St. tr.
0308 Chotomów Piusa
06.00-08.00
15.00-17.00
26.11.2014
środa
 
gmina Czosnów
Aleksandrów
St. tr:
1313 Aleksandrów II
1312 Aleksandrów II
08.00-17.00
26.11.2014
środa
 
gmina Leoncin
Zamość
St. tr:
1372 Zamość II
1371 Zamość I
08.00-17.00
26.11.2014
środa
 
gmina Leoncin
Górki
St. tr:
1324 Górki IV,
1323 Górki
1325 Górki V,
1321 Górki I,
1322 Górki II
08.00-17.00
26.11.2014
środa
 
gmina Leoncin
Dąbrowa
St. tr:
1332 Dąbrowa Nowa II,
1331 Dąbrowa Nowa I,
1333 Dąbrowa Stara I,
1334 Dąbrowa Stara II
08.00-17.00
26.11.2014
środa
gmina Leoncin
Zamczysko
St. tr.
1307 Zamczysko
08.00-17.00
26.11.2014
środa
 
gmina Leoncin
Dąbrówka
St. tr:
1339 Dąbrówka
0960 Dąbrówka Stanicki
08.00-17.00
26.11.2014
środa
gmina Leoncin
Cisowe
St. tr.
1326 Cisowe
08.00-17.00
27.11.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Gdańska od nr 3A do 27,
Kościuszki 108
st.tr.
0229 Legionowo Gdańska
obwód niskiego napięcia w kierunku ronda
10.00–14.00
27.11.2014
czwartek
gmina Leoncin
Grochale Stare
St. tr:
1051 Grochale Pompownia,
0078 Grochale,
0738 Grochale Stare II,
0154 Grochale RSP
08.00–15.00
27.11.2014
czwartek
Łomianki
ulica Szpilkowa od Chopina do Kościelnej Drogi
st.tr.
0931 Łomianki Chopina obwód niskiego napięcia w kierunku ulicy Chopina
09.00–15.00
28.11.2014
piątek
Czosnów, Cząstków Mazowiecki
ulice: Warszawska, Strażacka, Rolnicza, Gminna, Krótka, Leśna, Kwiatowa, Akacjowa, Lipowa, Spokojna, Wspólnoty, Graniczna, Lercha.
St. tr:
1330 Czosnów MBM,
1616 Czosnów,
1615 Czosnów Zlewnia,
0784 Czosnów Oczyszczalnia Ścieków,
obca Czosnów SKR,
1617 Cząstków Mazowiecki,
0370 Cząstków Betoniarnia
08.00–15.00
28.11.2014
piątek
gmina Czosnów
Krogulec, Aleksandrów
ulice: Kniołka, Armii Krajowej
St. tr.
1356 Krogulec II,
1355 Krogulec II
08.00-17.00
28.11.2014
piątek
gmina Czosnów
Wiersze
St. tr.
1370 Wiersze
08.00-17.00
28.11.2014
piątek
Łomianki
ulica Wspólna od nr 9 do Paderewskiego oraz pobliskie 58A, B
st.tr.
1012 Łomianki Chopina II obwód niskiego napięcia w kierunku ulicy Wspólnej
09.00–15.00
01.12.2014
poniedziałek
Jabłonna
ulica Wałowa
st.tr.
1635 Jabłonna Wałowa
08.00–15.00
01.12.2014
poniedziałek
Łomianki
ulica Jeziorna od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku Jeziora Pawłowskiego
st. tr.
1177 Łomianki Jeziorna IV obwód w kierunku Jeziora
08.00–15.00
01.12.2014
poniedziałek
gmina Łomianki
Kiełpin
ulica Leszczynowa 10A, oraz dwa budynki bez nr w pobliżu
st.tr.
0194 Kiełpin Ogrodowa obwód niskiego napięcia w kierunku ulicy Leszczynowej
09.00–15.00
02.12.2014
wtorek
gmina Nieporęt
Rynia
ulica Główna od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku Pięknej, Piękna i Polna od Głównej
st.tr.
0430 Rynia Rekreacja obwód niskiego napięcia w kierunku ulicy Głównej
nr 79G
09.00–15.00
02.12.2014
wtorek
Łomianki
ulica Bogusławskiego od nr 9 w kierunku Kościelnej Drogi
st.tr.
0931 Łomianki Chopina obwód niskiego napięcia w kierunku ulicy Bogusławskiego
09.00–15.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Poznańska od Grunwaldzkiej do Gnieźnieńskiej, Łowicka, Górnośląska od Kaszubskiej do Poznańskiej, Gnieźnieńska od Poznańskiej do Kościuszki, Lelewela cała
St. tr.
0237 Legionowo Łowicka
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice Gnieźnieńska od Gdańskiej do Kościuszki, Gdańska od ronda do Kaszubskiej, Kościuszki od Piastowskiej do Kaszubskiej, Gnieźnieńska od Gdańskiej do Kościuszki, Lubeckiego cała
St. tr.
0229 Legionowo Gdańska
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Mazowiecka od Piastowskiej
do Zygmuntowskiej, Poznańska od
Górnośląskiej do Gnieźnieńskiej,
Gnieźnieńska od Wileńskiej do Mazowieckiej
St. tr.
0235 Legionowo Mazowiecka
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Zygmuntowska od Krakowskiej do Poznańskiej
St. tr.
0114 Legionowo Wileńska
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Lubelska od Zygmuntowskiej do
Piastowskiej, Gnieźnieńska od Lubelskiej
do Kujawskiej
St. tr.
0805 Legionowo Lubelska
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Grunwaldzka od Lwowskiej do Łowickiej,
Wileńska od Bema do Gnieźnieńskiej,
Wiślana i Pomorska całe ulice, Bema od
Mazowieckiej do Kozietulskiego
St. tr.
1040 Legionowo Grunwaldzka
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Kościuszki od Piastowskiej do Barskiej, Krakowska i Mazowiecka od ronda do Gnieźnieńskiej, Piastowska od Kościuszki do Krakowskiej, Barska cała, Apteka, PKO BP SA, Sklep całodobowy,
Sklep spożywczo-mięsny, PHU ABC, ZU-H ,,RONDO”
St. tr.
0012 Legionowo Przystanek
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice:  Poznańska od Grunwaldzkiej do Gnieźnieńskiej
St. tr.
1211 Legionowo Poznańska
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulica Jagiellońska, Szkoła, Dom Pomocy Społecznej, Zajazd Oficerski, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Specjalna, Przedszkole nr 2, Autoelektronika
St. tr:
0472 Legionowo Szkoła,
0903 Legionowo Dom Opieki
06.00-08.00
15.00-17.00
02.12.2014
wtorek
04.12.2014
czwartek
gmina Jabłonna
Chotomów
ulice: Żwirki i Wigury, Niecała, Cieszyńska, Wrzesińska, Kaszubska, Kościuszki od stacji transformatorowej do Kaszubskiej, Piusa od Niecałej do ronda w Chotomowie
St. tr.
0308 Chotomów Piusa
06.00-08.00
15.00-17.00
03.12.2014
środa
Legionowo
ulice: Kazimierza Wielkiego od Batorego do Chopina, Sienkiewicza od Kazimierza Wielkiego do Żeromskiego
st.tr.
1599 Legionowo Jana Kazimierza
09.00–15.00
03.12.2014
środa
Łomianki
ulica Wspólna od nr 21 do Winiawskiego
st.tr.
0931 Łomianki Chopina obwód niskiego napięcia w kierunku ulicy Wspólnej
09.00–15.00
04.12.2014
czwartek
Legionowo
ulice: Polna od Plantowej do Słonecznej, Wrzosowa od Wąskiej do końca obwodu niskiego napięcia w
kierunku Zacisznej
st.tr.
1462 Legionowo Oczyszczalnia Ścieków
09.00–15.00
05.12.2014
piątek
Nieporęt
ulice: Zegrzyńska od Jana Kazimierza do końca obwodu w kierunku Zegrza, Pszeniczna, Brzozowa, Spokojna
st. tr.
0143 Nieporęt Skrzyżowanie
 
08.00–15.00
05.12.2014
piątek
Nieporęt
ulica Nowolipie do końca obwodów niskiego napięcia w kierunku Nieporętu i Zwycięstwa
st. tr.
0140 Nieporęt Nowolipie
 
08.00–15.00
05.12.2014
piątek
gmina Nieporęt
Józefów
ulice: Małołęcka od Granicznej do Izabelińskiej,
Szkolna od Małołeckiej do szkoły,
Krzywa oraz ulice przyległe
st. tr.
0271 Józefów Szkoła
08.00–15.00
OBSZAR - POSTERUNEK ENERGETYCZNY WOŁOMIN
21.11.2014
Piątek
Kobyłka
ulice: Napoleona (od ul. Jesionowej do ul. Moniuszki), Jesionowa, Kopernika, Matejki.
St.tr.
0455 Napoleona/Jesionowa
08.00–16.00
21.11.2014
Piątek
Kobyłka
ulice: Napoleona, Jasińskiego, Waryńskiego, Łukasińskiego, E. Plater, Głowackiego.
St.tr.
0086 Napoleona 2
0091 Jasińskiego
08.00–10.00
i 14:00 – 16:00
21.11.2014
Piątek
Kobyłka
ulice: Słowackiego(od ul. Orszagha do nr 39), Niska, Graniczna (od nr 15 do Jana Pawła II), Żółtowskiego.
St.tr.
0102 Graniczna
08.00–18.00
21.11.2014
Piątek
Kobyłka
ulica: Gospodarcza.
St.tr.
0731 Maszt ,
1033 Cegielnia
1032 Cegielnia,
0088 Kolonia Chór
08.00–18.00
22.11.2014
Sobota
Zawady
St.tr.
0099 Zawady
07.00–18.00
24.11.2014
Poniedziałek
Wołomin
ulice: Warszawska, Przejazd (od ul. Fieldorfa do ul. Orwida), Cementowa, Sportowa nr 8, Fieldorfa (od ronda do ul. Warszawskiej), Ogrodowa (od torów do ul. Wileńskiej), Chopina nr 2.
St.tr.
0230 Warszawska,
0226 Piaskowa,
0225 Ogrodowa PKP
08.00–18.00
24.11.2014
Poniedziałek
Kobyłka
ulice: Francuska, Węgierska, Pieniążka (do ul. Granicznej).
St.tr.
0095 oś. Źródnik 2
08.00–17.00
25.11.2014
Wtorek
Arciechów
ulice: Ogólna, Starych Dębów, Bukietowa, Pod Sosnami, Janka Muzykanta, Bajerowa, Podleśna, Piaskowa.
St.tr.
0006 Arciechów 2
07.00–18.00
25.11.2014
Wtorek
Arciechów
ulice: Dębowa, Kapitańska, Konsularna, Wilgi, Dobromira. działki R i TV, Energopol, Popielarze pompownia.
St.tr.
0004 działki R i TV
0005 działki Energopol
0450 Popielarze pompownia
0467 Arciechów 2
0895 Arciechów 1
08.00–15.00
25.11.2014
Wtorek
Zagościniec
ulice: 100-Lecia, Szkolna, Letniskowa, Gajowa, Armii Krajowej, Jałowcowa, Wrzosowa, Gwiaździsta, Księżycowa, Polna Grudkowa.
St.tr.
0332 Zagościniec 3,
3185 Wrzosowa,
0838 Perkowizna 3,
0837 Perkowizna 2,
0836 Perkowizna 1,
0875 Owocowa 
08.00–18.00
26.11.2014
Środa
Zagościniec
ulice: Nadrzeczna, Kolejowa, Rumiankowa, Mokra, Kolejowa, Pogodna, Wesoła, Piastowska, Podmiejska, Księżycowa, Leszczynowa, Gwiaździsta, 100-Lecia, Szkolna, Letniskowa, Gajowa, Armii Krajowej, Jałowcowa, Wrzosowa, Gwiaździsta, Księżycowa, Polna Grudkowa.
St.tr.
0332 Zagościniec 3,
3185 Wrzosowa,
0838 Perkowizna 3,
0837 Perkowizna 2,
0836 Perkowizna 1,
0875 Owocowa,
0695 Graniczna,
0329 Zagościniec 4,
3086 Piastowska,
0847 Podmiejska,
1104 Masy Bitumiczne 2, 1094 Masy Bitumiczne. 
08.00–18.00
26.11.2014
Środa
Wołomin
ulice: Warszawska, Przejazd (od ul. Fieldorfa do ul. Orwida), Cementowa, Sportowa nr 8, Fieldorfa (od ronda do ul. Warszawskiej), Ogrodowa
(od torów do ul. Wileńskiej), Chopina nr 2.
St.tr.
0230 Warszawska,
0226 Piaskowa,
0225 Ogrodowa PKP
08.00–18.00
26.11.2014
Środa
Marki
ulica: Tadeusza.
St.tr.
0707 Szpitalna
09.00–15.00
27.11.2014
Czwartek
Czarna, Wołomin
Czarna ulice: Czarnieckiego (od nr 78 do nr 114), Witosa (od nr 59 do nr 91, od nr 52 do nr 76,od nr 1 do nr 10, od nr 14 do nr 49), Nauczycielska, Plażowa, Dobra.
Wołomin ulice: Radzymińska, Akacjowa, Kochanowskiego, Orzeszkowej.
St.tr.
0016 Czarna 2
0015 Czarna 3
0620 Górki Mironowe 2
07.00–18.00
27.11.2014
Czwartek
Marki
ulice: Skrzetuskiego, Zagłoby, Kamieniecka, Husarii, Podolska, Jasnogórska, Kurcewiczów.
St.tr.
0835 Zagłoby 2
08.00–15.00
28.11.2014
Piątek
Janków Nowy, Czarna, Rżyska, Helenów, Zagościniec
Janków Nowy.
Wołomin ulice: Szkolna, Radzymińska, Lipowa, Willowa, Powstańców Warszawy, Orzechowa, Akacjowa, Kochanowskiego, Orzeszkowa.
Czarna ulice: Kochanowskiego, Czarnieckiego, Mostowa, Podgórska, Witosa, Dobra, Nauczycielska, Plażowa, Chabrowa, Nowiny.
Rżyska.
Helenów ulica Boryny (od Rżysk do nr 6A). Zagościniec ulice: Tramwajowa, Matysiaków, Jagodowa.
St.tr.
0069 Janków Nowy 1,
0067 J.W. 1,
0249 J.W. 2, 1
544 Nocuń,
0374 Górki Mironowe,
0688 Orzechowa,
0964 Kochanowskiego 2, 0017 Czarna 1,
0765 Kochanowskiego,
0620 Górki Mironowe 2,
0015 Czarna 3,
0016 Czarna 2,
0845 Mostowa,
0070 Janków Nowy 2,
1066 Tomczyk,
0066 Helenów,
0259 Rżyska 1,
0178 Rżyska 2,
0325 Zenonów Zagościniec, 1083 Sarnecki.
11.00–13.00
28.11.2014
Piątek
Zielonka
ulice: Lipowa (od Długiej do Abramskiego), Abramskiego, Rzeczna, Długa (od Lipowej do Bema), Dębowa, Wolności, Przemysłowa, osiedle Wolności.
St.tr.
0293 Wolności 6,
0700 Szczęśliwa,
0290 Wolności 5,
0514 Wolności 1,
0297 Wolności 7,
0513 Wolności 4,
0286 Wolności 2,
0399 Wolności 3,
0684 Wesoła,
0685 Przemysłowa,
0300 Zryw.
08.00–10.00
28.11.2014
Piątek
Rejentówka
ulice: Wrzosowa, Rzeczna, Pagórkowa, Sosnowa, Słowicza, Dzwonkowa, Słoneczna, Borówkowa, Wróblewskiego.
St.tr.
0189 Ruda Rejentówka
07.00–18.00
Przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane są koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na urządzeniach energetycznych, za niedogodności przepraszamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siteimpulse

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa - wszelkie prawa zastrzeżone. newsletter Zamów newsletter

Cookies w PGE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że będą one zapisane. zgadzam się