logo mówi±ca strona internetowa
grafika

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Newsletter - powiadamienia o planowych wył±czeniach pr±du

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o pr±dzie dla najmłodszych .Więcej

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowo¶ciach. WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wył±czeniach

Pruszków


PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa

Rejon Energetyczny Pruszków

 

ZGŁASZANIE       AWARII      Tel. 991

Data
Nazwy ulic, miejscowo¶ć,
obszar, gmina
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
Godziny wył±czeń
OBSZAR - REJON ENERGETYCZNY PRUSZKÓW
21.10.2014r
Wtorek
Gmina Błonie
¦więcice , Kopytów ulica Kopytowska od 43 do 74 i 52 do 60 , Wiosenna od 1 do 23 i warsztat na Wiosennej Poznańska 734, 565, 563, 561, 553 b
01-0521
Kopytów 6
01-0520
Kopytów 4
01-0796
Kopytów 5
8:00-15:00
21.10.2014
Wtorek
Gmina Pruszków 
Pruszków ul. Bolesława Prusa, Ko¶ciuszki, Sygietyńska
 
 
01-0835 Pruszków Bolesława Prusa
WO-198 Hotel Ideal
08.00-15.00
21.10.2014
Wtorek
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki ul. Okulickiego, Parkowa, Stawowa, Lutniana.
 
 
01-0526 Grodzisk Mazowiecki Bołtucia
08.00-15.00
22.10.2014
¦roda
Gmina Milanówek 
Milanówek ul. Lipowa, Żytnia, Olszowa,
Przyszło¶ci, Gospodarska, Leszczynowa, Topolowa, Ko¶ciuszki, Żytnia, Przyszło¶ć, Ogrodowa, Trębacka, Sadowa, Przerwana, Wlot, Załamana, Wjazdowa, Podle¶na
 
 
01-0344
Milanówek Gospodarska 
07.00-19.00
22.10.2014
¦roda
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Kałęczyn ul. Radziejowicka, Włoska,
Okopowa, Ł±kowa, Osiedlowa
Grodzisk Mazowiecki Odrano Wola
ul. Montwiłła, Za¶cianek, Daleka,
Armii Polskiej, Osowiecka, Karminowa,
Turkusowa Chełmońskiego Żyrardowskiej, Fałata, Makowskiego
 
01-0305
GDK Chełmońskiego 2
01-0025
GDK Montwiłła
01-0026
GDK Chełmońskiego 1
01-1020
GDK Chełmońskiego 4
07.00-17.00
22.10.2014
¦roda
Gmina Tułowice 
Tułowice
01-1266 Tułowice
08.00-20.00
22.10.2014
¦roda
Gmina Tułowice 
Tułowice
01-1265 Tułowice POM
01-1304 Tułowice PTTK
01-1267 Tułowice 4
08.00-15.00
22.10.2014
¦roda
Gmina Piastów
Piastów ul. Żeromskiego, Daniłowskiego, Orzeszkowej, Reymonta
01-0657 Piastów Żeromskiego
08.00-15.00
23.10.2014
Czwartek
Gmina Milanówek 
Milanówek ul. Lipowa, Żytnia, Olszowa,
Przyszło¶ci, Gospodarska, Leszczynowa, Topolowa, Ko¶ciuszki, Żytnia, Przyszło¶ć, Ogrodowa, Trębacka, Sadowa, Przerwana, Wlot, Załamana, Wjazdowa, Podle¶na
 
01-0344
Milanówek Gospodarska 
07.00-19.00
23.10.2014
Czwartek
Gmina Michałowice  
Michałowice ul. Ja¶minowa, Dębowa,
¦w. Kazimierza, Al. Jerozolimskie, Rumuńska, Ogrodowa, Lotnicza, Żytnia, Firmy: SPARE wózki widłowe , GEA NOVA, Słoneczna, Rumuńska, Przepompownia 
 
 
01-0915 Michałowice Ja¶minowa
01-0890 Michałowice Rumuńska
01-0359 Michałowice Ja¶minowa 2
1-0360 Michałowice Słoneczna
WO-066
ROTHIMEL
 
08.00-16.00
23.10.2014
Czwartek
Gmina Piastów
KĘPIASTE
 
01-0522 KĘPIASTE 2
 
08.00-15.00
23.09.2014
Czwartek
Gmina Brwinów 
Parzniew ulica: Główna, Ł±kowa, Rzeczna, Przytorowa
 
 
 
 
01-0263 Parzniew Wie¶
09.00-17.00
23.10.2014
Czwartek
Gmina Błonie  
Leszno ul. Inżynierska 3 ; Fabryczna 7 i 22
SKR-Okna Plastimet; dom mieszkalny
CPN. Hurtownia budowlana „Piotr”
 
 
 
01-0665
Leszno POM SKR
01A0141
Leszno Przepompownia ¦cieków
09.00-14.00
24.10.2014
Pi±tek
Gmina Brochów
Kałęczyn Wólka Smolana
01-1324
Wólka Smolana 4
07.00-20.00
24.10.2014
Pi±tek
Gmina Brochów
Bieliny
Famułki Brochowskie
Lasocin
Wólka Smolana
Olszowiec
01-1256 Bieliny
01-1250 Famułki Brochowskie 2
01-1249 Famułki Brochowskie 1
01-1235 Lasocin
01-1322
Wólka Smolana 2
01-1235
Wólka Smolana
01-1372 Olszowiec 2
01-1325 Olszowiec
 
 
 
07.00-15.00
24.10.2014
Pi±tek
Gmina Kampinos
Wola Pasikońska 
Rzeszyce 
Strojec
Pindal
Kiersztajnów
Budki Żelazowskie
01-1240
Wólka Pasikońska
01-1239 Rzeszyce
01-1238 Strojec 
01-1237 Pindal
01-1236 Kiersztajnów
01-1373 Budki Żelazowskie 
 
07.00-15.00
24.10.2014
Pi±tek
Gmina Milanówek 
Opypy Ksi±żenice ulica: Mazowiecka, Polnych Kwiatów, Paprociowa, Sosnowa, Azaliowa, Hotel CYPRUS, Polnej Róży, Jałowcowa, Szyszkowa, Ziołowa, Jemiołowa, Letnia, Oliwkowa, Chabrowa, Figowa, Morwowa, Cytrynowa,
Kokosowa, Agrestowa, Jabłoniowa,
Gruszowa, ¦liwowa , Daktylowa, Gilewicza
 
01-0003 Opypy 1
01-0095 Opypy Wie¶ 3
01-0554 Opypy 2
01-1640 Opypy Osiedle 2
01-1669 Opypy Wie¶ 4
01-1683 Opypy Morwowa
08.00-17.00
24.10.2014
Pi±tek
Gmina Leszno
Zaborówek 
01-Zaborówek 3
08.00-15.00
27.10.2014
Poniedziałek
Gmina Pruszków   
Pruszków ul. ulica: Komorowska, Czerwonych Maków, Plantowa,
M. Wańkowicza, Żwirowa, B. Prusa, Polna, Ogródki działkowe 2-go Sierpnia, Bony,
Gordziałkowskiego, Biedronka
 
 
 
01-0971
Pruszków Komorowska 
07.00-18.00
27.10.2014
Poniedziałek
Gmina Błonie  
Rochale
 
 
 
01-0167
Rochale 
07.00-17.00
27.10.2014
Poniedziałek
Gmina Brwinów 
Brwinów 
ulice: Pszczelińska, Kotłownia, Bloki nr 11
 i 12, Centrala Telefoniczna. Kraszewskiego, Konopnickiej , Otrębuska , Zasilanie telefonii komórkowej, Urz±d Gminy Ko¶ciuszki 4 A, Ko¶ciuszki, Pruszkowska, Wspólna, Peronowa, Gdańska, Modrzewiowa, Komorowska, Orla, Graniczna, Krańcowa
Pszczelińska, Helenowska, Wiktorska, Figowa, Mazowiecka, Fabryczna, Zielona, Niecała, Parzniewska,
 
 
 
 
 
01-0862 Brwinów Maryninek 1
01-851 Brwinów Maryninek 2
01-0017 Brwinów Maryninek 3
01-1629 Brwinów Gdańska
01-964 Brwinów Komorowska
01-0411 Brwinów Pszczelińska
08.00-20.00
27.10.2014
Poniedziałek
Gmina Błonie  
Konstantów
Faszczyce,
Faszczyce Stare
 
01-0383 Konstantów 2
01-0558 Konstantów 1
01-0121 Faszczyce 1
01-0727 Faszczyce 2
01-1801 Błonie Faszczycka   
07.00-18.00
27.10.2014
Poniedziałek
Gmina Grodzisk Mazowiecki 
Czarny Las ulica: Cisowa, Bukowa, Plantowa
 
 
 
01-1667 Czarny Las 4
01-1657 Czarny Las 3 01-0197 Czarny Las 1 
08.00-15.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Błonie 
Błonie ulica: Ł±ki 38A do 4 i 58 skład budowlany 32 Ł±ki od 72 do 32 i 7
 
01-0856 Błonie Ł±ki 4
01-0176 Błonie Ł±ki 2
08.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki ulica: Montwiłła, Kłopot, Waryńskiego, Daleka od nr. 7 do rzeki, i od nr 7 A do Kołł±taja, Chałubińskiego, Niemcewicza
 
01-0775 GDK Daleka
07.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Pruszków   
Pruszków ul. ulica: Komorowska, Czerwonych Maków, Plantowa,
M. Wańkowicza, Żwirowa, B. Prusa, Polna, Ogródki działkowe 2-go Sierpnia, Bony,
Gordziałkowskiego, Biedronka
 
 
 
01-0971
Pruszków Komorowska 
07.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Grodzisk Mazowiecki 
Tłuste 
ulice: Tłuste 18 A, Masarnia
Kłudno Stare
01-0780 Tłuste
07.00-17.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Ożarów Mazowiecki, Pruszków
Konotopa ulica: Rajdowa, Uskok
Jawczyce ulica: Piwna, Piastowska
(+ Stacja Paliw i Restauracja, Hotel JOKER). Goł±bkowska, W±ska, Sadowa od Goł±bkowskiej do Bocznicowej
ZK 9040
ZK 9024
01-1142 Konotopa 1
01-0353 Konotopa
01-1141 Konotopa 3
01-0748 Jawczyce 1
01-0756 Jawczyce 2
WO 256 JBB
WO 240 BRUKAT
08.00-21.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Ożarów Maz. 
Ożarów Mazowiecki 
ulice: Żeromskiego ,Zielona, Duchnicka, Witosa, Kopernika.
01-0477 Ożarów Żeromskiego
08.00-15.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Kampinos  
Szczytno
 
            01-1202
Szczytno Ferma
09.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Pruszków
Pruszków ulica: Komorowska 15 Armii Krajowej 71, Niklowa 4, Przeskok, Zak±tna, Ceramiczna
 
01-0610
Pruszków Ceramiczna
09.00-14.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Błonie 
Bieniewice ulica: Gimnazjalna ,Osiedlowa, Błońska ,Dzikiej Róży
 
            01-0725
Bieniewice 1
10.00-15.00
29.10.2014
¦roda
Gmina Milanówek 
Milanówek ulica: ¦rednia do torów WKD, Wierzbowa, Ł±kowa , Ksi±żnicka, Ł±kowa od nr 46 do ul. Szyszkowej , Polnej Róży
 
01-1041
 Milanówek ¦rodkowa
01-1192
Milanówek Kazimierzowska 1
01-1624
Milanówek Ł±kowa 2
01-0535
Milanówek Ł±kowa
07.00-18.00
29.10.2014
¦roda
Gmina Pruszków 
Pruszków 
ulice: Zimna, Studzienna,
Gałczyńskiego, Tuwima, B±kowska, Graniczna, Miernicza, Le¶miana, Korczaka, Herberta, Brzechwy, Rozbrat,
bloki LW DEWELOPMENT, Firma SMAKOSZ BIS
01-0682 Pruszków Zimna
01-1694 Pruszków Studzienna
01-1626 Pruszków Gałczyńskiego
01-1760 Pruszków Miernicza
07.00-18.00
29.10.2014
¦roda
Gmina Błonie
Bramki Ko¶cielne ulica: Długa od numeru 91 do 105 i od 50 do 64, Przesmyk, Kasztanowa, Zaułek , Urocza, Tęczowa , Czarodziejska , Sosnowa , Zaciszna od 1 do 23
 
01- 0251
Bramki Ko¶cielne
 8:00-15:00
29.10.2014
¦roda
Gmina Błonie
Bieniewice ulica: Strażacka, Słowicza, Polna, Orzechowa, Poziomkowa, Błońska Dębówka
 
01-0543
Dębówka 2
08.00-15.00
30.10.2014
Czwartek
Gmina Milanówek 
Milanówek Kady ulica – Staszica, Sokola,
Kadowska, ¦rodkowa, Marynarska.
Kady ulica: ¦rodkowa, Oficerska, Podwiejska, Starowiejska, Pułkowa, Legionów, Na Góry
Grodzisk Mazowiecki ulica: Królewska, Owocowa, Klonowa, Brzozowa, Reja, Piaskowa, Okrężna, Okuniów, Jordanowicka, Kosińskiego,
Chłapowskiego, Dębowa , Umińskiego,
Wielowiejskiego
 
01-0079
Kady 2
01-0088
GDK Staszica
01-0600
GDK Brzozowa
01-1463
GDK Okrężna 2
01-1492
GDK Okrężna 3
01-1670
GDK Jordanowicka
07.00-18.00
30.10.2014
Czwartek
Gmina Grodzisk Mazowiecki 
Kozery Nowe
 
01-0746
Kozery Nowe 2
08.00-15.00


PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Pruszków informuje, że od dnia 01.02.2014 nast±piła zmiana sposobu informowania odbiorców o wył±czeniach planowanych. Ogłoszenia wieszane w formie papierowej w terenie objętym wył±czeniem zostały zast±pione informacj± zamieszczon± na stronie internetowej: http://www.warszawa.pgedystrybucja.pl
Siteimpulse

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa - wszelkie prawa zastrzeżone. newsletter Zamów newsletter

Cookies w PGE
Używamy informacji zapisanych za pomoc± cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służ±cym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotycz±ce cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że będ± one zapisane. zgadzam się