logo mówi±ca strona internetowa
grafika

INFORMACJA O WYMIANIE LEGALIZACYJNEJ LICZNIKÓW NA TERENIE REJONÓW ENERGETYCZNYCH LEGIONOWO, PRUSZKÓW, JEZIORNA

więcej

Newsletter - powiadamienia o planowych wył±czeniach pr±du

Jest to najbardziej skuteczny sposób przekazywania potrzebnych i pilnych informacji - zapraszamy do zapisywania się. więcej

Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny "Pr±d - mój bezpieczny przyjaciel"

Bezpieczna lekcja - o pr±dzie dla najmłodszych .Więcej

Dofinansowanie unijne projektu pn. „Ograniczenie strat energii elektrycznej przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

więcej

Informacja dla Klientów

Prosimy, informujcie nas Państwo o zauważonych nieprawidłowo¶ciach. WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wył±czeniach

Pruszków


PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa

Rejon Energetyczny Pruszków

 

ZGŁASZANIE       AWARII      Tel. 991

Data
Nazwy ulic, miejscowo¶ć,
obszar, gmina
Numery i nazwy stacji (ewentualnie opis)
Godziny wył±czeń
OBSZAR - REJON ENERGETYCZNY PRUSZKÓW
28.10.2014
Wtorek
Gmina Błonie 
Błonie ulica: Ł±ki 38A do 4 i 58 skład budowlany 32 Ł±ki od 72 do 32 i 7
 
01-0856 Błonie Ł±ki 4
01-0176 Błonie Ł±ki 2
08.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki ulica: Montwiłła, Kłopot, Waryńskiego, Daleka od nr. 7 do rzeki, i od nr 7 A do Kołł±taja, Chałubińskiego, Niemcewicza
 
01-0775 GDK Daleka
07.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Pruszków   
Pruszków ul. ulica: Komorowska, Czerwonych Maków, Plantowa,
M. Wańkowicza, Żwirowa, B. Prusa, Polna, Ogródki działkowe 2-go Sierpnia, Bony,
Gordziałkowskiego, Biedronka
 
 
 
01-0971
Pruszków Komorowska 
07.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Grodzisk Mazowiecki 
Tłuste 
ulice: Tłuste 18 A, Masarnia
Kłudno Stare
01-0780 Tłuste
07.00-17.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Ożarów Mazowiecki, Pruszków
Konotopa ulica: Rajdowa, Uskok
Jawczyce ulica: Piwna, Piastowska
(+ Stacja Paliw i Restauracja, Hotel JOKER). Goł±bkowska, W±ska, Sadowa od Goł±bkowskiej do Bocznicowej
ZK 9040
ZK 9024
01-1142 Konotopa 1
01-0353 Konotopa
01-1141 Konotopa 3
01-0748 Jawczyce 1
01-0756 Jawczyce 2
WO 256 JBB
WO 240 BRUKAT
08.00-21.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Ożarów Maz. 
Ożarów Mazowiecki 
ulice: Żeromskiego ,Zielona, Duchnicka, Witosa, Kopernika.
01-0477 Ożarów Żeromskiego
08.00-15.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Kampinos  
Szczytno
 
            01-1202
Szczytno Ferma
09.00-18.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Pruszków
Pruszków ulica: Komorowska 15 Armii Krajowej 71, Niklowa 4, Przeskok, Zak±tna, Ceramiczna
 
01-0610
Pruszków Ceramiczna
09.00-14.00
28.10.2014
Wtorek
Gmina Błonie 
Bieniewice ulica: Gimnazjalna ,Osiedlowa, Błońska ,Dzikiej Róży
 
            01-0725
Bieniewice 1
10.00-15.00
29.10.2014
¦roda
Gmina Milanówek 
Milanówek ulica: ¦rednia do torów WKD, Wierzbowa, Ł±kowa , Ksi±żnicka, Ł±kowa od nr 46 do ul. Szyszkowej , Polnej Róży
 
01-1041
 Milanówek ¦rodkowa
01-1192
Milanówek Kazimierzowska 1
01-1624
Milanówek Ł±kowa 2
01-0535
Milanówek Ł±kowa
07.00-18.00
29.10.2014
¦roda
Gmina Pruszków 
Pruszków 
ulice: Zimna, Studzienna,
Gałczyńskiego, Tuwima, B±kowska, Graniczna, Miernicza, Le¶miana, Korczaka, Herberta, Brzechwy, Rozbrat,
bloki LW DEWELOPMENT, Firma SMAKOSZ BIS
01-0682 Pruszków Zimna
01-1694 Pruszków Studzienna
01-1626 Pruszków Gałczyńskiego
01-1760 Pruszków Miernicza
07.00-18.00
29.10.2014
¦roda
Gmina Błonie
Bramki Ko¶cielne ulica: Długa od numeru 91 do 105 i od 50 do 64, Przesmyk, Kasztanowa, Zaułek , Urocza, Tęczowa , Czarodziejska , Sosnowa , Zaciszna od 1 do 23
 
01- 0251
Bramki Ko¶cielne
 8:00-15:00
29.10.2014
¦roda
Gmina Błonie
Bieniewice ulica: Strażacka, Słowicza, Polna, Orzechowa, Poziomkowa, Błońska Dębówka
 
01-0543
Dębówka 2
08.00-15.00
30.10.2014
Czwartek
Gmina Milanówek 
Milanówek Kady ulica – Staszica, Sokola,
Kadowska, ¦rodkowa, Marynarska.
Kady ulica: ¦rodkowa, Oficerska, Podwiejska, Starowiejska, Pułkowa, Legionów, Na Góry
Grodzisk Mazowiecki ulica: Królewska, Owocowa, Klonowa, Brzozowa, Reja, Piaskowa, Okrężna, Okuniów, Jordanowicka, Kosińskiego,
Chłapowskiego, Dębowa , Umińskiego,
Wielowiejskiego, Sowińskiego, Sułkowskiego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Zamoyskiego, Na Laski,
Piaszczysta, Pr±dzyńskiego.                  
 
01-0079
Kady 2
01-0088
GDK Staszica
01-0600
GDK Brzozowa
01-1463
GDK Okrężna 2
01-1492
GDK Okrężna 3
01-1670
GDK Jordanowicka
01-0047 Piaskowa
07.00-18.00
30.10.2014
Czwartek
Gmina Grodzisk Mazowiecki 
Kozery Nowe
 
01-0746
Kozery Nowe 2
08.00-15.00
03.11.2014
Poniedziałek
Gmina Michałowice  
Opacz ulica: Al. Jerozolimskie 254 , Valdi, Dom Weselny, MarcPol , Rurex , Stalrex
Bodycha 8 , 8A ,18 , od 9 do 23 i od 27 do 41, Niecała
01-0978 Opacz 2
08.00-16.00
03.11.2014
Poniedziałek
Gmina Stare Babice  
Izabelin ulica: Sierakowska, 3 Maja, Sprawiedliwo¶ci, Sosnowa, Zak±tna, Chłopickiego, Przyłuskiego Bar przy ul. Sierakowskiej 11, Ko¶ciuszki, Siemiradzkiego nr: 46, 51, 52, 53, Planty nr 7, Krasińskiego nr 89 , Poniatowskiego, Tetmajera, Paderewskiego, Krasińskiego, Projektowana, Sarenki, Langiewicza, Rynkowa, Aneks, Kopernika, Chłopickiego,
Szkoła,
 
01-0751
 Izabelin Sierakowska
01-0923
 Izabelin Ko¶ciuszki
01-1139 Izabelin Poniatowskiego
01-1138
Izabelin Langiewicza
01-1126
 Izabelin Szkoła
08.00-17.00
03.11.2014
Poniedziałek
Gmina Izabelin
Izabelin ulica: Sadowa od nr 1 do 14 , Rolna od nr 1 do 22 , Pietkiewicza od nr 1 do 39 , Matejki numery od 19 i 22 do 37 i 36 , Projektowana od 3-Maja do Krasińskiego , 3-Maja od Poniatowskiego do Projektowanej i numery od 56 do 42 , Poniatowskiego od nr 1 do 7 , Zielona (budynki zasilone przył±czami od strony wymienionych ulic ) i przyległe.
Hornówek ulica: Polna od nr 3 i 2 do nr 17 i 18, 19, 19A i 21, Wojska Polskiego 5
Zespół Szkół w Izabelinie.
 
 
01-0093 Izabelin 2
01-1484
Hornówek Polna
01-1768 Hornówek Wojska Polskiego
08.00-17.00
04.11.2014
Wtorek
Gmina Brochów 
Bieniewice ul. Gimnazjalna, Akacjowa, ¦więtego Jana, Szarotki, Dzikiej Róży, Błońska, ¦wierkowa, Różana, Majowa, Osiedlowa, Purzyckiego, Miła, Strażacka ; Polowa, Orzechowa ; Błońska, Dębówka od nr 22 do nr 49h,
 Faszczyce Nowe
Dębówka
Bronisławów od nr 4 do nr 20
Cegłów 29a-30.Dębówka 56 ; 56a.
Boża Wola ul. Lipowa Sadowa,
 
01-0922
 Bieniewice Hydrofornia
01-0726 Faszczyce Nowe
01-0724 Bieniewice
01-0543 Dębówka 2
01-0136 D±brówka 3
01-0137 Dębówka 4
01-0382
Bronisławów 2
01-0529
Bronisławów 1
01-0725
 Bieniewice 1
 
 
07.00-17.00
04.11.2014
Wtorek
Gmina Michałowice  
Michałowice ul. Ja¶minowa, Dębowa,
¦w. Kazimierza, Al. Jerozolimskie, Rumuńska, Ogrodowa, Lotnicza, Żytnia, Firmy: SPARE wózki widłowe , GEA NOVA, Słoneczna, Rumuńska, Przepompownia 
 
 
01-0915 Michałowice Ja¶minowa
01-0890 Michałowice Rumuńska
01-0359 Michałowice Ja¶minowa 2
1-0360 Michałowice Słoneczna
WO-066
ROTHIMEL
 
08.00-20.00
04.11.2014
Wtorek
Gmina Michałowice 
Reguły 
ulice: Żytnia nr 17 Plac Budowy
01-1767 Reguły Żytnia
09.00-16.00
04.11.2014
Wtorek
Gmina Michałowice  
Opacz ul: Bodycha od nr 1 i 2 do nr 7 i 6, Klonowa od Bodycha do torów WKD, Zachodnia od Bodycha do WKD,
Ryżowa od nr 84 i 61 do nr 92 i 81, Makowa, Ewy, Studzienna
 
 
01-0354 Opacz 1
 
10.00-14.00
05.11.2014
¦roda
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Adamowizna ul. Szoslanda, Królicza
Dobra, Osowiecka, Łosia,
 
Radonie ul. Lisia, Ciepła, Szoslanda,
Łosia, Daniela, Bobrowa, Iglasta, Centralna, Nałkowskiej, Gogola,
Osowiecka, Osowiec, Borsucza , Sobolowa
Szczęsne ul. Swobodna, Szpacza.
 
Osowiec ul. Rysia, Wesoła, Zawiła
 
Radonie Opypy ul. Widokowa , Fiołkowa, Gogola, Ptasia, Bratkowa, Piwoniowa , Sokolnicza, Orla, Szpacza, Gwarkowa , Spacerowa, Dzięciołowa, Kuropatwia
 
01-1421
Adamowizna 2
01-0907
Adamowizna Osiedle
01-0325 Radonie 2
01-0324 Radonie 1
01-0191 Radonie 3
01-1044 Radonie 5
01-1671 Szczęsne 3
01-1705
Osowiec Mazowiecki
 
07.00-17.00
05.11.2014
¦roda
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Władysławów
01-0148
 Władysławów 2 Cegielniana
 
08.00-14.00
05.11.2014
¦roda
Gmina Stare Babice 
Stare Babice 
ulice: Izabelińska od nr 30 do nr 58 oraz nr 65 i 63
01-0436 Stare Babice 4
08.00-13.00
05.11.2014
¦roda
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Janów Janówek
01-1262
Janów 2
 
10.00-15.00
05.11.2014
¦roda
Gmina Stare Babice 
Borzęcin Mały 
ulice: Warszawska nr 887 do nr 905 i nr 906
Gmina Leszno 
Wyględy
ulice: Stołeczna nr 1, 2,4,6,8
01-0141 Borzęcin 3
12.00-17.00
06.11.2014
Czwartek
Gmina Stare Babice  
Budy
Mariew
 
 
01-0714
Budy
01-0710
Mariew 2
 
 
07.00-20.00
06.11.2014
Czwartek
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Adamowizna Mo¶ciska ul. Skowronkowa Rysia
 
 
01-0028
Adamowizna
01-0085
Mo¶ciska
 
07.00-17.00
07.11.2014
Pi±tek 
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Chrzanów Duży Chlebnia
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia
 
08.00-16.00
07.11.2014
Pi±tek 
Gmina Podkowa Le¶na
Podkowa Le¶na ulica: Jana Pawła II od torów do Lilpopa, Akacjowa, ¦wierkowa, Modrzewiowa od Ko¶cielnej do nr 50, Ko¶cielna, Iwaszkiewicza oraz przyległe . Szkoła przy ulicy Modrzewiowej róg Ko¶cielnej
 
01-0334 Podkowa Le¶na Główna 
 
09.00-15.00


PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Pruszków informuje, że od dnia 01.02.2014 nast±piła zmiana sposobu informowania odbiorców o wył±czeniach planowanych. Ogłoszenia wieszane w formie papierowej w terenie objętym wył±czeniem zostały zast±pione informacj± zamieszczon± na stronie internetowej: http://www.warszawa.pgedystrybucja.pl
Siteimpulse

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa - wszelkie prawa zastrzeżone. newsletter Zamów newsletter

Cookies w PGE
Używamy informacji zapisanych za pomoc± cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służ±cym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotycz±ce cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że będ± one zapisane. zgadzam się